Informacje dotyczące zajęć, kolokwium i możliwości odrobienia nieobecności

Uprzejmie informuję, że na najbliższych zajęciach (po świętach) będziemy omawiać m.in. dalszą część materiału dot. swobody przedsiębiorczości. Proszę o lekturę orzeczeń ws. Viking Line, Űberseering, Centros i Cartesio oraz zastanowienie się nad rozwiązaniem kazusu (zamieszczonego w zakładce Materiały dla Studentów). Informuję również, że istnieje możliwości nadrobienia zaległych nieobecności na naszych zajęciach poprzez udział w dodatkowych wykładach. Szczegóły zamieszczone w zakładce Materiały dla Studentów.

Wyniki ostatniego kolokwium zostaną zamieszczone na stronie w najbliższych dniach.

Jednocześnie informuję, że z uwagi na godziny dziekańskie, mój dzisiejszy (19.04) dyżur nie odbędzie się. W pilnych sprawach proszę o kontakt mailowy.